0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International Clubs UEFA Europa League, Knockout stage
FC Inter Milano
-
-
Getafe CF
inprogress
۲۳:۳۰
Manchester United FC
-
-
LASK
inprogress
۲۳:۳۰
FC Shakhtar Donetsk
۳
۰
VfL Wolfsburg
Finished
۲۱:۲۵
FC Copenhagen
۳
۰
Istanbul Basaksehir FK
Finished
۲۱:۲۵
  Norway Eliteserien
Molde FK
۵
۰
IK Start
Finished
۲۱:۳۰
  Serbia Superliga
FK Crvena Zvezda
۳
۰
FK Radnicki Nis
Finished
۲۱:۳۰
FK Novi Pazar
۳
۲
FK Partizan
Finished
۱۹:۳۰
FK Vojvodina
-
-
FK Cukaricki
inprogress
۲۳:۳۰
FK Rad
۱
۳
FK Tsc Backa Topola
Finished
۲۱:۳۰
FK Indjija
۰
۱
FK Vozdovac
Finished
۱۹:۳۰
FK Radnik Surdulica
۲
۳
FK Mladost Lucani
Finished
۲۱:۳۰
FK Metalac Gornji Milanovac
۲
۱
FK Macva Sabac
Finished
۲۱:۳۰
FK Zlatibor Cajetina
۰
۲
FK Proleter Novi Sad
Finished
۲۱:۳۰
FK Javor Ivanjica
۳
۰
FK Napredak Krusevac
Finished
۲۱:۳۰
OFK Backa Palanka
۱
۳
FK Spartak Subotica
Finished
۲۱:۳۰
  Saudi Arabia Saudi Professional League
AL Nassr FC
-
-
AL Hilal (KSA)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
AL Wehda FC
۰
۳
AL Shabab FC (KSA)
Finished
۲۱:۰۰
AL Adalh FC
-
-
AL Ettifaq FC
inprogress
۲۲:۰۰
  Australia A-League
Wellington Phoenix FC
۱
۱
Brisbane Roar FC
Finished
۱۲:۳۰
  Switzerland Schweizer Cup
FC Winterthur
۴
۰
FC Bavois
Finished
۲۰:۳۰
  Japan J. League Cup, Group A
Kashima Antlers
۲
۳
Kawasaki Frontale
Finished
۱۴:۳۰
Shimizu S-Pulse
۰
۳
Nagoya Grampus
Finished
۱۴:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
Paris Saint Germain FC
۱
۰
FC Sochaux-Montbeliard
Finished
۲۱:۳۰
FK Banik Most-Sous
۱
۱
FK Usti Nad Labem
Finished
۲۰:۳۰
1.fc Monheim
۲
۳
Rather SV
Finished
۲۲:۰۰
FC Chambly Oise
۰
۱
Stade Lavallois Mayenne FC
Finished
۱۹:۳۰
SK Slovan Bratislava
۱
۱
FC Fastav Zlin
Finished
۱۹:۳۰
Gerasd. Stammersd.
۲
۳
SC Lassee
Finished
۲۰:۳۰
FC Volendam
۵
۰
Rkav Volendam
Finished
۲۰:۳۰
Raq Mons
۲
۱
FC Tubize
inprogress
۲۲:۰۰
Jagiellonia Bialystok
۶
۱
Znicz Pruszkow
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
۲
۰
Hutnik Krakow
Finished
۲۰:۳۰
Wisla Krakow
۴
۲
Stal Mielec
Finished
۱۴:۳۰
SK Zapy
۳
۰
FK Meteor Prague VIII
Finished
۲۰:۳۰
NK Dugopolje
۲
۳
NK Omis
Finished
۲۰:۳۰
VfB Homberg
۲
۳
1 FC Kleve
inprogress
۲۲:۰۰
VfR 1921 Aalen
۰
۱
FC Augsburg II
Finished
۱۸:۳۰
FK Sloboda Uzice
۱
۲
Fk Mladost Gat Novi Sad
Finished
۱۹:۰۰
Doxa Katokopias
۰
۱
Olympiakos Nicosia
Finished
۱۹:۳۰
GFK Tikvesh 1930
۲
۱
KF Gostivar
Finished
۲۰:۰۰
NK Maribor
۰
۲
Stade Reims
Finished
۲۰:۳۰
Tsv Michelbach
۳
۴
TuS Erndtebruck 1895
Finished
۲۱:۰۰
SV Sankt Margarethen
۳
۰
FC Mauerwerk
Finished
۲۱:۳۰
Yeg Hassel 1993
۳
۱
Sv Rot-weiss Mulheim
Finished
۲۲:۰۰
Tsu Oberganserndorf
۷
۱
Gersthofer SV
Finished
۲۱:۰۰
Chateaubriant
۳
۰
Nantes 2
Finished
۲۱:۳۰
FC Koper
۰
۲
Ferencvarosi TC
Finished
۱۹:۳۰
Ujpest FC
-
-
Kisvarda FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Prepere
۰
۲
FC Hradec Kralove
Finished
۲۰:۰۰
FK Varnsdorf
۳
۱
FC Oberlausitz Neugersdorf
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FK Dinamo Vranje
-
-
Radan Lebane
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FK Jedinstvo Stara Pazova
۰
۲
FK Radnicki Sremska Mitrovica
Finished
۲۰:۳۰
FC Giessen 1927 Teutonia 1900 VfB
۳
۰
Fc Cleeberg
Finished
۲۱:۳۰
Usv Weindorf St Anna Am Aigen Ii
-
-
Su Straden
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Usv Weindorf St Anna Am Aigen Ii
-
-
SU Straden II
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
US Quevilly Rouen II
-
-
Romilly Pont Saint Pierre Fc
inprogress
۲۲:۰۰
Spvgg Sterkrade-nord
-
-
Tus Fichte Lintfort
inprogress
۲۲:۱۵
  Italy Serie B, Promotion Playoffs
AS Cittadella
-
-
Frosinone Calcio
inprogress
۲۳:۳۰
  Japan J. League Cup, Group D
Kashiwa Reysol
۱
۰
Shonan Bellmare
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Oita Trinita
۱
۱
Gamba Osaka
Finished
۱۴:۳۰
  Finland Veikkausliiga
IFK Mariehamn
۲
۰
FC Inter Turku
Finished
۲۰:۰۰
FC Haka Valkeakoski
۰
۲
Hifk
Finished
۲۰:۰۰
Tampereen Ilves
۱
۰
Rovaniemen Palloseura
Finished
۲۰:۰۰
Seinajoen JK
۱
۱
Kuopion Palloseura
Finished
۲۰:۰۰
  Brazil Pernambucano, Serie A1, Relegation Round
SC Recife PE
-
-
Petrolina PE
inprogress
۲۳:۳۰
Decisao PE
-
-
AAD Vitoria Tabocas PE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Finland Ykkonen
KPV Kokkola
۴
۰
SJK Akatemia
Finished
۲۰:۰۰
AC Kajaani
۱
۱
AC Oulu
Finished
۲۰:۰۰
FC Ktp Kotka
۳
۲
Mypa Myllykoski
Finished
۲۰:۰۰
FF Jaro
۶
۱
Vaasan Palloseura
Finished
۲۰:۰۰
  Croatia 1. HNL Relegation/Promotion
NK Istra 1961
-
-
HNK Orijent 1919
inprogress
۲۲:۳۰
  Australia Sunshine Coast Premier League Reserve
Woombye Snakes SC
۳
۲
Gympie United FC
Finished
۱۳:۰۰
  Simulated Reality League UEFA Europa League SRL
Manchester United FC Srl
۱
۲
LASK Srl
Finished
۱۷:۳۰
FC Inter Milano Srl
۰
۰
CF Getafe Srl
Finished
۱۷:۳۰
FC Copenhagen Srl
۲
۲
Istanbul Basaksehir FK Srl
Finished
۱۵:۳۰
FC Shakhtar Donetsk Srl
۰
۱
VfL Wolfsburg Srl
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga 1, Relegation round
AFC Hermannstadt
۲
۲
CSM Politehnica Iasi
Finished
۱۸:۳۰
FC Chindia Targoviste
۲
۰
FC Voluntari
Finished
۱۸:۳۰
ACS Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
۱
۰
ACS FC Academica Clinceni
Finished
۱۸:۳۰
FC Dinamo Bucuresti 1948
۱
۱
FC Viitorul Constanta
Finished
۱۸:۳۰
  Morocco Botola
Moghreb Athletic De Tetouan
-
-
RCA Raja Casablanca Athletic
inprogress
۲۳:۳۰
  Japan J. League Cup, Group C
Sagan Tosu
۰
۱
Yokohama FC
Finished
۱۴:۳۰
Consadole Sapporo
۲
۱
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۳۰
  China Chinese Super League
Henan Jianye
۱
۱
Guangzhou R&f FC
Finished
۱۶:۳۰
Shandong Luneng
۰
۱
Shanghai Shenhua
Finished
۱۴:۳۰
  Japan J. League Cup, Group B
Cerezo Osaka
۱
۰
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Paulista, Serie A1, Trofeu do Interior, Playoffs
Red Bull Bragantino SP
۱
۰
Guarani FC SP
Finished
۰۳:۳۰
  Mongolia First League
Khan-uul
۰
۴
Khoromkhon FC
Finished
۱۲:۳۰
Khovd Western
۱
۳
Dmu
Finished
۱۵:۳۰
  Estonia Small Cup
Viimsi Lovid
۱
۳
Rummu Dynamo
Finished
۲۰:۳۰
FC Aksi Wolves
۷
۱
FC Tallinna Wolves
Finished
۲۰:۳۰
Pohja-Sakala
-
-
Team Helm
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Moldova Divizia Nationala
FC Sheriff Tiraspol
-
-
CS Petrocub Hincesti
Finished
۲۲:۰۰
FC Milsami
۱
۰
FC Dinamo Auto
Finished
۱۹:۳۰
  Australia Sunshine Coast Premier League
Woombye Snakes SC
۲
۱
Gympie United FC
Finished
۱۵:۰۰
  Finland Amateur 3 Division South 2
Koips
۲
۲
Joki
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Copa do Nordeste, Knockout stage
EC Bahia BA
۰
۱
Ceara SC CE
Finished
۰۵:۰۰
  Finland Amateur 3 Division West Group A
Vg-62 Naantali
۱
۲
Peimari Utd
Finished
۲۰:۰۰
  Russia Zone Golden Ring
Sdyusshor Vologda
۰
۰
Tekstilschik-m Ivanovo
Finished
۱۵:۲۵
Shinnik-M Yaroslavl
-
-
Spartak Kostroma
Finished
۱۸:۰۰
  Brazil Mineiro, Modulo I, Playoffs
Tombense FC MG
-
-
AA Caldense MG
inprogress
۲۳:۳۰
  Slovakia 3. Liga
Bardejovska
۱
۲
MFK Snina
Finished
۱۹:۰۰
Tj Mladost Kalsa
۰
۱
MFK Vranov Nad Toplou
Finished
۱۹:۰۰
1. FC Tatran Presov
۴
۰
Slovan Giraltovce
Finished
۱۹:۰۰
  Australia Brisbane Premier League Reserve
Centenary Stormers
۳
۲
Caboolture
Finished
۱۴:۰۰
  Croatia First League Women
Znk Katarina Zrinski
۰
۱
Znk Neretva
Finished
۲۰:۳۰
Viktorija
۳
۰
Znk Lepoglava
Finished
۲۰:۳۰
Znk Dinamo
۰
۲
Znk Osijek
Finished
۲۱:۰۰
Znk Split
-
-
Znk Agram
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Brazil Campeonato Paraibano, Playoffs
Campinense PB
۰
۰
Sousa EC PB
Finished
۰۳:۴۵
  Romania Liga III, Playoff
AFC Progresul 1944 Spartac
۰
۱
CSM Slatina
Finished
۱۹:۳۰
Cso Siretul Dolhasca
-
-
CS Unirea Mircesti
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
CSO Plopeni
-
-
Acsm Oltenita
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
FCM Baia Mare
۲
۱
Asf Comuna Recea
Finished
۱۹:۳۰
  Slovakia Slovensky Pohar
SK Sasova
۱
۱
FK Salkova
Finished
۲۰:۳۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Portlaoise AFC
-
-
Drumcondra FC
inprogress
۲۳:۱۵
Home Farm FC
-
-
Skerries Town FC
inprogress
۲۳:۳۰
Tolka Rovers AFC
-
-
Collinstown
inprogress
۲۳:۱۵
  Sweden Allsvenskan
Varbergs Bois FC
۱
۲
Djurgardens IF
Finished
۲۱:۳۰
Malmo FF
۴
۱
Helsingborgs IF
Finished
۲۱:۳۰
Hammarby IF
۱
۱
Falkenbergs FF
Finished
۲۱:۳۰
  Simulated Reality League Copa Libertadores Playoffs SRL
LDU Quito Srl
۱
۰
Racing Club Avellaneda Srl
Finished
۰۵:۰۰
  Kazakhstan Premier League
Kaisar Kyzylorda
-
-
FC Astana
Cancelled
۱۶:۳۰
FK Kaspyi Aktau
-
-
Taraz
Cancelled
۱۶:۳۰
Tobol Kostanay
-
-
Okzhetpes Kokshetau
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Ordabasy
-
-
FC Kyzyl-Zhar SK
Cancelled
۱۶:۳۰
Zhetysu Taldykorgan
-
-
Shakhtyor Karagandy
Cancelled
۱۶:۳۰
  Bhutan Premier League
Ugyen Academy FC
-
-
High Quality United
Finished
۱۳:۳۰
  Ukraine Amateur Championship
FC Peremoga Dnipro
-
-
FC Vovchyansk
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Tanzania Premier League, Women
Simba Queens Dar
-
-
Baobab Queens Dodoma
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Moldova Cupa Moldova, Women
Agarista SS Anenii Noi
-
-
Pgu Ss4-Fc Alga
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games, Women
Stade De Reims
-
-
Znk Maribor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Iceland Urvalsdeild
Fjolnir
-
-
IA Akranes
Cancelled
۲۳:۴۵
FH Hafnarfjordur
-
-
Valur Reykjavik
Cancelled
۲۳:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید